puchar premiera 2015tabl

Początek września przyniósł uczniom naszej szkoły wiele emocji sportowych. Gminne zmagania rozpoczęliśmy od udziału w Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. Nasi uczniowie konkurowali w dwóch kategoriach: „dziewczęta starsze” (rocznik 2002/2003), oraz „chłopcy młodsi” (rocznik 2004/2005).

Reprezentacja dziewcząt spisała się bardzo dobrze, zajmując wysokie II miejsce. Jednak było to zbyt mało, aby awansować do kolejnej rundy turnieju, gdyż tylko zwycięzca skorzystał z tego prawa.

Wyniki:
Poskwitów – Iwanowice 1:1
Poskwitów – Sieciechowice 1:1
Poskwitów – Grzegorzowice 2:0.

Skład: Julia Rojek, Julia Maciejasz, Zofia Młodecka, Weronika Stąpała, Adrianna Kralka (kl. I G), Kaja Sikora, Oliwia Patoła, Patrycja Burda (kl. VI).

Chłopcy wypadli nieco słabiej, zajmując IV miejsce na 5 zespołów.

Wyniki:
Poskwitów – Iwanowice 0:3
Poskwitów – Sieciechowice 0:3
Poswitów – Celiny 1:2
Poskwitów – Widoma 2:1

Skład: Michał Adamczyk, Kacper Chwastek, Mateusz Kurbiel, Daniel Sterzel, Bartosz Młodecki, Piotr Stempień, Oliwier Gadzina, Sebastian Małek.

Gratulujemy zawodnikom sportowej postawy „fair – play” oraz życzymy sukcesów w przyszłości.

J.S.