ZJL spacer tab

Klasa V rozpoczęła realizację szkolnego międzynarodowego, międzyprzedmiotowego projektu edukacyjnego „Złoty jesienny liść”. Będzie on realizowany od 26.10 do 11.12 we współpracy z zaprzyjaźnioną szkołą z Latyczowa na Ukrainie. Autorką i koordynatorką projektu na terenie naszej szkoły jest Katarzyna Nogieć. Projekt w swoim założeniu ma charakter międzyprzedmiotowy. Uczestnicy na różnych lekcjach i zajęciach będą opracowywali, przygotowywali materiały, gromadzili informacje, tworzyli własne prace, a myślą przewodnią wszystkich działań będzie jesienny liść. Głównymi adresatami są uczniowie klasy V pracujący pod kierunkiem wychowawcy i innych nauczycieli przedmiotów. Ponadto planowany w trakcie realizacji projektu konkurs recytatorski zostanie zorganizowany dla uczniów klas IV-VI, a w uroczystej gali podsumowującej będą uczestniczyli wszyscy uczniowie ze szkoły. Zapraszamy na fotorelację z pierwszego dnia, gdzie ustalaliśmy nasze działania na najbliższe tygodnie. Wówczas podjęliśmy ważne decyzje, przydzieliliśmy sobie odpowiednie funkcje i ustaliliśmy listę nurtujących nas pytań, wybraliśmy nasze priorytety. O naszych działaniach oraz wszelkich jesiennych inspiracjach postaramy się informować na bieżąco!

K.N

Szkolny międzyprzedmiotowy projekt edukacyjny „Złoty, jesienny liść”