konk szopek2015 tabl
Już po raz czternasty  w ramach przygotowania się do Świąt Bożego Narodzenia w naszej szkole odbył się Rodzinny Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych. W tym roku aż 25 rodziny przez cały okres adwentu przygotowywało szopki. Jak się okazało wykonane zostały z przeróżnych materiałów: makaronu, kordonka, piernika, włóczki, dyni, kasztanów, drewna a nawet jedna ruchoma. Oczywiście każda z nich na swój sposób była piękna . Po wnikliwej ocenie jury w składzie: ks. Dominik Koston, p. Dyr. Anna Rerak, p. dyr. M. Znamirowski, p. K. Znamirowska, p. H. Murawska, Magdalena Kurbiel przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Nagroda Główna: Rodzina Gaździckich

Rodzina Fortuniaków
Rodzina Rojków
Rodzina Woźniaków
Nagrody ufundowane przez  Radę Rodziców zostały wręczone podczas Szkolnej Wigilii. Dziękujemy wszystkim twórcom pięknych szopek  i zapraszamy za rok.

R.J