podziekowanie TABLICA

W związku z zakończeniem roku szkolnego dyrekcja Szkoły Podstawowej oraz  Gimnazjum składa serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy aktywnie włączali się w różnorodne działania podejmowane przez szkołę. Służyli  radą i pomocą, stawali w obronie szkół. Dzięki wsparciu jakie otrzymaliśmy możemy nadal funkcjonować w dotychczasowej formie.
Rodzice są niezwykle ważnym organem szkoły i tylko poprzez dobrą współpracę, zrozumienie i zaangażowanie możemy osiągać tak dobre wyniki pracy, a uczniowie mogą się rozwijać na wielu płaszczyznach.
Serdecznie dziękujemy za pomoc  w organizacji wielu imprez i uroczystości takich jak: Święto Szkoły-Dzień Patrona, Bal Karnawałowy, Wyjazd na żywą Szopkę do Ojców Franciszkanów,  Piknik Rodzinny, czy Zakończenie roku szkolnego.  Za dofinansowywanie  nagród w wielu szkolnych konkursach. To dzięki Waszemu zaangażowaniu i pomocy uroczystości organizowane są na bardzo wysokim poziomie.
Dziękujemy za pracę w Radzie Rodziców, szczególnie  przewodniczącemu Rady Rodziców panu Pawłowi Kurbielowi, i wice przew. Panu Leszkowi Kralce, pani Urszuli Cichy, Renacie Małek, Hannie Murawskiej. Rodzicom, którzy pracowali w bieżącym roku szkolnym w trójkach klasowych i wspomagali nas w wielu przedsięwzięciach, w szkole podstawowej byli to:
Kiełtyka Jolanta, Monika Nawrocka,  Agata Krawiecka, Teresa Cerek, Urszula Wieczorek, Renata Jasiówka, Barbara Chwastek, Jolanta Śmiałek, Izabela Brzozowska, Małgorzata Sowińska, Agnieszka  Kowal,  Lucyna  Kolawa,  Małgorzata Kubik, Katarzyna Sobczyk Janusz, Karolina Nowak; Małgorzata Mitka, Anita Proszowska, Kamila Bober, Paweł  Kurbiel, Mariusz Kowalczyk, Beata Adamczyk, Barbara Młodecka, Agnieszka Murawska,  Monika Graca, Agnieszka  Gadula - Sikora.
W gimnazjum byli to:
Grzegorz Młodecki, Agnieszka Maciejasz, Jolanta Burda,  Grażyna Siemieniec, Teresa Wadowska, Dorota Walczak, Anna Jaworska, Elżbieta Musiałek, Janusz Adamczyk;

Dziękujemy  wszystkim przyjaciołom oraz sponsorom za okazaną pomoc i wsparcie. W szczególności Vice – przew. Rady Powiatu Krakowskiego Panu Markowi Piekarze.

Dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej oraz Kołu Gospodyń wiejskich za udostępnianie budynku remizy i sprzętu przy organizacji uroczystości.

Dobra współpraca, porozumienie, wzajemne zaufanie i zainteresowanie sprawami szkoły ze strony rodziców  jest podstawą do podejmowanych  działań oraz dobrego  funkcjonowania naszych placówek, do osiągania wspaniałych rezultatów.

Anna Rerak
Michał Znamirowski