marzanna 2015 tabl

W miniony piątek świętowaliśmy pierwszy dzień wiosny. Długo wyczekiwanej pory roku, przyjście której zdecydowanie wszystkim poprawia humor, dodaje sił, zdrowia oraz radości. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I, II i III wraz ze swoimi paniami zorganizowali gługi wiosenny pochód. Każdy miał ze sobą piękny kolorowy kwiat własnoręcznie zrobiony i oprócz tego klasa III wykonała gaik symbolozujący przyjście wiosny. W naszym pochodzie nie mogło zabraknąć marzanny symbolizującej odchodzącą zimę. Mieliśmy dwie piękne:) Jedną wykonał Mateusz Wieczorek z pomocą mamy, taty i starszych braci a drugą Emilka i Radek z klasy II wraz ze swoją rodziną. Dziękujemy za te piękne marzanny. Dzieci głośno wiwatowały i powitały wiosnę, również radośnie pożegnały zimę paląc marzannę pod opieką swoich pań.

I.Ch.

patrz galeria