piknik2019podziekowanie

Po raz 12 został zorganizowany we współpracy z Radą Rodziców Piknik Rodzinny. Jak w każdym roku przygotowano bardzo ciekawy i atrakcyjny program. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców i nauczycieli impreza była bardzo udana i zgromadziła tłumy uczestników.

Chcemy przekazać serdeczne podziękowania wszystkim, którzy wzięli udział w przygotowaniach pikniku oraz pomagali w trakcie jego trwania.

Dziękujemy Państwu B. i P. Kazana za nieodpłatne użyczenie i zamontowanie na boisku szkolnym toru rowerowego Pamptrack oraz za opiekę nad uczniami korzystającymi z toru w trakcie pikniku.

Dziękujemy panu R. Kowalowi i wszystkim rodzicom za pomoc w ułożeniu podłogi, w zamontowaniu toru. Dziękujemy za upieczenie pysznych ciast, za zaangażowanie w trakcie pikniku oraz za pomoc w kwestiach organizacyjnych. Podziękowania kierujemy również do OSP z Poskwitowa Nowego i Świetlicy z Poskwitowa Starego za użyczenie stołów i ławek.

Chcemy podziękować wszystkim którzy pomagali w przygotowaniach do pikniku oraz pracowali w trakcie jego trwania. Dziękujemy paniom: M. Mitce, A. Proszowskiej, K. Rajpold, A. Murawskiej, J. Chwastek, L. Kolawie, K. Bober, B. Kucali, A. Kowal, M. Kubik, T. Cerek, D. Kurbiel.

Dziękujemy panom: A. Kucali, P. Kurbielowi, W. Kolawie, M. Rajpoldowi, Ł. Chwastkowi, R. Korbelowi, M. Zarębie, A. Boberowi, S. Stefańskiemu, P. Kurbielowi, K. Cerkowi.

Bardzo dobra współpraca i pomoc tak wielu osób sprawiła, że tegoroczny piknik był bardzo udany, o czym świadczyły uśmiechnięte miny naszych uczniów oraz opinie uczestników. Kolejny raz mieliśmy dowód na to, że dzięki wzajemnej życzliwości i zaangażowaniu rodziców w pracę szkoły mogliśmy zorganizować wspaniałą imprezę dla środowiska.

Serdecznie dziękujemy.
Anna Rerak Michał Znamirowski