22 stycznia 2011 r. dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z kl. I, II i III gościły w szkole Babcie i Dziadków z okazji ich święta. Wśród licznie zgromadzonych gości były też Prababcie  i Pradziadkowie. Wnuczęta z wielkim przejęciem recytowały wiersze, śpiewały piosenki, prezentowały układy taneczne i bajkowe spektakle. Odbyło się też specjalne wydanie Familiady. Były również prezenty wykonane własnoręcznie przez dzieci, najserdeczniejsze życzenia dla ukochanych Babć i Dziadków i … najgłośniej na świecie odśpiewane „Sto lat”. Po części oficjalnej, przy herbacie i smakołykach, był czas na rozmowy i wspomnienia. Przybyli nie kryli wzruszenia i dumy ze wspaniałego występu wnuków. Wiele ciepłych słów uznania usłyszały od Seniorów wychowawczynie: Elżbieta Szopa, Joanna Kowalska, Marzena Kluza, Teresa Orda, Iwona Chwierut, które już od wielu lat organizują to niezwykle wzruszające międzypokoleniowe spotkanie.