Wycieczka do teatru2017tabl

Jak co roku, jesienną porą planujemy wycieczkę do teatru. Tak było i tym razem. Dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klas I - III odwiedzili wczoraj Teatr Ludowy w Krakowie i obejrzeli spektakl pt. ,,Krakowskie abecadło". Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało, a przede wszystkim dostarczyło wiele pozytywnych emocji. Dodatkowym atutem spektaklu, było to, że przybliżył on naszym małym widzom wiele szczegółów, z którymi kojarzy się  Kraków. Były w nim zawarte elementy związane  z historią Krakowa, zabytkami, tradycjami  i legendami związanymi z tym miastem. Jak zwykle możemy być dumni z naszych dzieci, które potrafiły sie właściwe przygotować i zachować podczas występu aktorów. Czekamy zatem z niecierpliwością na kolejne tak ciekawe przedstawienie i na kolejny miły wyjazd.

I.Ch.