cicha noc2018
27 stycznia po raz XIII została zorganizowana Uroczystość Cicha Noc – Poskwitowskie Kolędowanie.
Uroczystość rozpoczął występ chóru „Pierwiosnek” prowadzony przez panią Justynę Musiałek. Uczniowie z klas młodszych zaprezentowali cztery kolędy. W dalszej kolejności widzowie obejrzeli przedstawienie „Jasełek” przygotowane przez panią Renatę Jagiełkę przy współpracy pani Urszuli Kubik. Swoje umiejętności gry na instrumentach zaprezentowali także nasi uczniowie. Usłyszeliśmy kolędy grane na skrzypcach, flecie poprzecznym, trąbce i saksofonie. Ciepłe słowa skierował do wszystkich zebranych ojciec franciszkanin Łukasz Ścieżka, życzył aby Boże Narodzenie było w nas przez cały rok. Na zakończenie zgodnie z tradycją wspólnie zaśpiewaliśmy kolędy.
Uroczystość w ocenie uczestników była bardzo piękna, dostarczyła zebranym wielu radosnych i wzruszających przeżyć.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu i organizacji uroczystości.
Straży Pożarnej i Kołu Gospodyń Wiejskich dziękujemy za udostepnienie budynku remizy.

Red.