my

Szkolne koło dziennikarskie "Dziennikarze Chochlikarze" połączyło swoje siły ze Szkolnym Samorządem Uczniowskim i w ramach szkolnych obchodów dnia patrona - św. Franciszka z Asyżu przeprowadziło akcję charytatywną pod hasłem "Święty Franciszek kochał zwierzaki - Ty też bądź taki". Celem zadania było wsparcie podopiecznych Fundacji Serce dla Pupila z Michałowic. Zbiórkę starych pluszowych zabawek, ręczników, kocy oraz karmy dla zwierząt zakończyliśmy dnia 14 listopada. W tym dniu przedstawicielki koła dziennikarskiego wraz z opiekunem Katarzyną Nogieć spotkały się z p. Luzią Król w siedzibie fundacji i przekazały upominki. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom za ogromne zaangażowanie w naszą akcję. Dziękujemy, jesteście wspaniali.

pies

rz