pudelko wyobrazni 2018

10 marca 2018 r. w ramach szkolnych obchodów Roku Zbigniewa Herberta odbył się konkurs literacko-plastyczny „Pudełko zwane wyobraźnią”, którego organizatorami były p. Marzena Kluza i p. Urszula Wykurz. Konkurs adresowany był do uczniów klasy III oraz klas czwartych.
Uczestnicy konkursu na podstawie lektury wiersza Zbigniewa Herberta wykonali makietę „pudełka wyobraźni”, a następnie redagowali opowiadanie o tym, gdzie mieszka fantazja, jakie kolory lubi, co potrafi wykreować. Prace konkursowe były piękne, oryginalne, pełne magii, wspaniałych życzeń i kolorów. Wśród pudełek wyobraźni mogliśmy podziwiać: kolorową łąkę, królestwo kwiatów i motyli, smocze imperium, dom marzeń oraz fortecę prawdziwego kibica piłki nożnej.
Komisja konkursowa w składzie: p. Justyna Musiałek, p. Joanna Szlachta, Adrianna Kralka przyznała następujące nagrody:
Grand Prix: Mateusz Wieczorek
I miejsce: Patryk Cichy, Daniel Celej
II miejsce: Gabrysia Cerek, Ewelina Kralka
III miejsce: Monika Adamczyk, Julia Daniel
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Specjalne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców, która ufundowała wspaniałe nagrody.

U.W.