📍📍Zapraszamy na kolejny Rodzinny Wyjazd - tym razem słoneczna Grecja - Leptokaria. To urocze miasteczko położone u podnóża Olimpu, perły Riwiery Olimpijskiej, znanej z wyjątkowego mikroklimatu i pięknych plaż.⛱🏖⛱🏖⛱
📢📢📢 Rodzinny wyjazd – LEPTOKARIA - GRECJA – 21.07.2022 – 30.07.2022
😀😀😀Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły serdecznie zaprasza na Rodzinny wakacyjny wyjazd do Grecji z biurem podroży "Odyseusz"😀😀😀
Gwarantujemy super pogodę, mnóstwo zabawy i pozytywnych emocji.
1 dzień:
Wyjazd z Poskwitowa w godzinach popołudniowych z umówionego miejsca. Przejazd przez Słowację i Węgry w kierunku Serbii.
2 dzień:
Dalsza podróż do Grecji przez Macedonię. Przyjazd do hotelu w godzinach południowych, Zakwaterowanie grupy, czas wolny nad morzem, wieczorem obiadokolacja i nocleg.
3 dzień:
Śniadanie. Wypoczynek na wybrzeżu Morza Egejskiego. Wieczorem, obiadokolacja i nocleg.
4 dzień:
Śniadanie. Czwarty dzień dostarczy nam wspaniałych wrażeń. Pierwszym punktem będą Meteory, czyli przepiękny masyw skał piaskowca, na szczytach którego „zawieszono w chmurach” dwadzieścia cztery prawosławne klasztory. Miejsce to jest obowiązkowym punktem każdej wycieczki do Grecji. Wzniesione w XIV wieku na osobnych skałach sięgających 540 m. każdego roku zachwycają miliony turystów. W sześciu z nich nadal toczy się monastyczne życie. Nie bez powodu obiekt ten znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Będziemy mieli okazję zwiedzić klasztor Wielki Meteor (oryg. Megalo meteor) oraz urokliwą wytwórnię ikon z możliwością ich zakupu. Powrót do hotelu, czas wolny. Wieczorem obiadokolacja i nocleg.
5 dzień:
Śniadanie. Wypoczynek na Wybrzeżu Morza Egejskiego. Wieczorem, obiadokolacja i nocleg. (w tym dniu możliwość zorganizowania całodniowej wycieczki fakultatywnej – „Rejs na Wyspę Skiathos” – koszt dodatkowy 45 Euro/os.
6 – 8 dzień:
Śniadania (wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne) Wycieczka – Klimaty Starej Grecji – Stara Wioska Paleopantalejmonas. Powrót na lunch, czas wolny, wieczorem kolacja, nocleg.
9 dzień:
Śniadanie. Suchy prowiant na drogę powrotną. Po drodze, krótka wizyta w Salonikach połączona z rejsem po Zatoce Termańskiej. Dalsza podróż do Polski.
10 dzień:
Zakończenie w godzinach popołudniowych.
CENA: Dziecko - 1950 PLN/os. dla grupy 45 osobowej (wersja FB) śniadania, lunch, kolacje
Osoba dorosła – 1950 PLN/ os. + dopłata 3 Euro x 7 nocy = 21 Euro/os.
Cena zawiera:
• przejazd komfortowym autokarem (WC, AC) wraz z opłatami drogowymi,
• 7 noclegów w Leptokarii w hotelu - wyżywienie FB, (śniadanie, lunch, kolacja)
• 7 śniadań - bufet, 7 x lunch, 7 kolacji (lunch – to zupa ,deser + woda stołowa, kolacja – to dwudaniowy posiłek serwowany, (wyżywienie w hotelu Dafny Plus – obok)
• Wycieczka na Meteory ( w cenie: autokar + przewodnik)
• Wycieczka – Klimaty Starej Grecji (autokar + przewodnik)
• Na powrocie krótka wizyta w Salonikach (w cenie przewodnik – 2,5h)
• Ubezpieczenie KL, NNW oraz od chorób przewlekłych,
• TFG.
Cena nie zawiera:
Biletów wstępów do zwiedzanych obiektów:
- Meteory – koszt: 4 Euro/os. za jeden klasztor
- Rejsu na wyspę Skiathos – koszt: 45 Euro/os.
- Rejs po Zatoce Akermańskiej – koszt: 10 Euro/os.
- klimatyzacja ( 5 Euro/doba/pokój)
- opłaty klimatycznej – koszt: 1,5 – 2,2 Euro/os./doba
Serdecznie zapraszamy !!!
Zakwaterowanie Leptokaria Pensjonat Kalina. Posiłki hotel Dafny Plus. Możliwość korzystania z basenu w hotel Dafny Plus - 4 euro od osoby dziennie - cena zawiera 1 sok lub napój.

W sprawie wyjazdu proszę o kontakt na nr tel. 501178428 - Monika Świątek. Rezerwacja potrwa do końca marca.