W tym roku, tak jak tradycyjnie już w poprzednich latach z początkiem czerwca rozgrywany był Turniej o Puchar Wójta Gminy Iwanowice. Tegoroczne zmagania podzielone były na dwie kategorie wiekowe: kl. IV-VI oraz VII-VIII, a w każdej z nich do rywalizacji przystąpiły zarówno drużyny męskie jak i żeńskie.
Reprezentanci szkoły w młodszej kategorii:
1. Kiełtyka Hubert
19. Kurbiel Krzysztof
20. Tarko Kamil
21. Nowak Oskar
Na szczególne słowa uznania zasługuje nasza uczennica Zuzanna Basoń (kl. VI), która z ogromnym powodzeniem, i jako jedyna reprezentantka kobiet rywalizowała w kategorii chłopców. Brawo Zuza!
Nasi najmłodsi reprezentanci zarówno jak ich starsi koledzy zajęli 5 miejsca. Obu reprezentacjom nie udało się awansować z grupy, ale w meczach w fazie finałowej okazali się wyraźnie lepsi od swoich przeciwników. Klasy IV-VI wysoko ograły reprezentację szkoły z Iwanowic (6:1), a młodzi sportowcy z klas VII i VIII pokonali Szkołę z Naramy 3-0.
Świetne zawody rozegrała nasza kobieca reprezentacja. Dziewczęta wykazały się wysokimi umiejętnościami i ogromnym zaangażowaniem, co pozwoliło zająć im drugie miejsce! Warto dodać, że podczas całego turnieju były niepokonane!
Cały turniej okazał się świętem sportu, dostarczył wiele wrażeń i zabawy. Zapadnie w pamięci zwłaszcza naszym uczniom, którzy staną się za chwilę absolwentami, dla nich była to ostatnia okazja do reprezentowania barw szkoły. Szczególne gratulacje i podziękowania kieruję do zawodniczek i zawodników klas VIII, którzy przez tyle lat z dumą reprezentowali barwy szkoły, i odnieśli wiele sportowych sukcesów!
Ogromne brawa dla reprezentantów! Bardzo dziękuję za sportową postawę walkę, oraz serce które pokazaliście na boisku!

Krzysztof Pacierz