Tuż przed zakończeniem roku odbyła się niezwykła wycieczka lasy VI. Wszyscy pamiętamy wynik naszych uczniów na Sprawdzianie Szóstoklasisty, ich wspólny zapał do pracy został doceniony po pierwsze wspomnianym wysokim wynikiem, po drugie otrzymali zespołową nagrodę stypendialną geniusz.eu przyznaną przez dyrektora prowadzącego Michała Znamirowskiego w wysokości 1000 zł. Kwota ta została przekazana wychowawcy i w całości wykorzystana na „wycieczkę niespodziankę”, która do końca była dla wszystkich wielką tajemnicą. Dziś przedstawiamy fotorelację z wycieczki do Krakowa, gdzie uczniowie obejrzeli film „Czarownica” w kinie 3D a następnie uczestniczyli w przyjęciu kartingowym torze gokartowym Elikart M. z zawodami, pizzą i wspaniałym tortem.
Naszym szóstoklasistom jeszcze raz gratulujemy!!
K.N.