Dzien babci dziadka 2015 tabl

Tradycyjnie, jak co roku, 23 stycznia spotkaliśmy się wspólnie z naszymi kochanymi babciami i dziadkami aby uczcić ich wielkie święto: DZIEŃ BABCI I DZIADKA. Naszych szanownych gości ciepłymi słowami przywitała pani dyrektor Anna Rerak oraz złożyła gorące życzenia. Również głos zabrał pan Dyrektor Prowadzący Michał Znamirowski, który także obdarzył szczerymi życzeniami drogie babcie i drogich dziadków. Następnie dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie z klas I-III zaprezentowali przygotowaną część artystyczną. Były wiersze, które zawierały mnóstwo wzruszających życzeń, inscenizacje, tańce i piosenki. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wcielały się w swoje role, aby jak najlepiej wypaść przed swoją kochaną babcią i najlepszym na świece dziadkiem. W ten sposób mogły okazać swoje uczucia jakimi ich darzą. Po występach, uczniowie wręczyli swoim najbliższym pięknie wykonane dyplomiki oraz słodkie niespodzianki. Dzieci czerpały ogromną radość z bycia razem, z tego, że mogły sprawić swoim dziadkom taką niespodziankę i tyle szczęścia. Nasi mili goście również nie kryli wzruszenia, przytulali i całowali swoje drogie małe pociechy. Widać było tą emocjonalną więź jaka ich łączy. Pięknym akcentem i podziękowaniami pani dyrektor zakończyła uroczystość.

Iwona Chwierut

patrz galeria