Dnia 2 czerwca odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka połączony z dniem sportu, ponieważ odbyły się również zawody o Złote Wiosło Poskwitowa”

Dla uczniów klas młodszych nasi wolontariusze ze SKC wspólnie z wychowawcami tychże klas przygotowali ciekawe zabawy, konkursy, malowanie twarzy, zawody sportowe (min. tor przeszkód, wyścig w workach, rzut do celu),. W nagrodę otrzymali słodkie upominki, a na zakończenie kiełbaski z griila przygotowane przez rodziców. Wszyscy dobrze się bawili i wracali do domów w radosnej atmosferze.

[Gośćmi Szkolnego Dnia Dziecka byli p.Marek Piekara – v-przewodniczący Komisji Promocji, Kultury i Sportu Rady Powiatu Krakowskiego oraz p. Paweł Maciejasz – przewodniczący Komisji Budżetowej Rady Gminy Iwanowice a także Wychowankowie Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących z ulicy Tynieckiej, w Kraków; członkowie Uczniowskiego Klubu Sportowego Salwator NPS wraz z Opiekunami. Z Klubem tym od kilku lat nasz Szkoła prowadzi ścisłą współpracę – red]

Kinga Jagiełka

Fotogaleria...